Kim jesteśmy?

Jesteśmy 2 osobowym zespołem uczciwych i solidnych fachowców. Świadczymy usługi remontowe i wykończeniowe na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Naszym największym atutem jest umiejętność sprawnej współpracy z klientem oraz doskonała organizacja pracy z innymi podwykonawcami.

Na początku każdego remontu ustalamy z klientem szczegółowy kosztorys i plan inwestycji. Następnie, w porozumieniu z właścicielami inwestujemy tylko w najlepsze materiały budowlane, aby efekt końcowy spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Bezustannie poszerzamy ofertę, by zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę inwestycji. Naszą specjalizacją są elewacje i izolacje poddaszy wraz z rozbudowa w suchej zabudowie (re gipsy). Izolacje poddaszy udokumentowane 3 letnim stażem za zachodnia granicą.

Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości zlecenia oraz zastosowanych materiałów i technologii.

Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na uaktualnianie naszej wiedzy, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Z zaangażowaniem pracujemy nad realizacją zadań, by sprostać Państwa oczekiwaniom.

Pracujemy dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

Współpracujemy z

"TRANS-MONT"

Usługi Transportowo-Dźwigowe
Kinga Ciesiółka-Kugiel, Marcin Kugiel
ul. Heyki 14B
70-631 Szczecin
Tel. (91) 434-77-31
Tel./kom. 607-211-961
www.trans-mont.com
e-mail: biuro@trans-mont.com